Aktuality - oznámení

19.8. - 20.9.2019

Pozvánka - O pohár starosty obce Šumná

Datum: 14. 8. 2019

Soutěž v požárním sportu.
sobota 31.8.2019

Rodinná turistika - výzva k partnerství

Datum: 7. 8. 2019

ZnojmoRegion

Oznámení - výpadky veřejného osvětlení

Datum: 26. 7. 2019

V současné době probíhá rekonstrukce veřejného osvětlení a dochází k výpadkům, kdy veřejné osvětlení nesvítí. Bohužel se tyto problémy mohou v souvislosti s rekonstrukcí vyskytnout, žádáme tedy občany o trpělivost. Stejně tak s rekonstrukcí veřejného osvětlení, souvisí obecní rozhlas, který není funkční. Jakmile dojde k umístění sloupů VO bude dokončen nový obecní rozhlas.

Žádáme Vás tedy o shovívavost a za problémy se omlouváme.

Infomail IDS JMK 26/2019

Datum: 22. 7. 2019

- v sobotu se v Miroslavi koná tradiční Meruňkobraní a autobusy kvůli němu nebudou moci zajet na autobusové nádraží.
- upozorňujeme víkendové návštěvníky Horňáckých slavností, že letos je noční spojení v 1:30 z Velké nad Veličkou do Veselí nad Moravou zajištěno autobusy z centra Velké.
- od pondělí 22. července začíná významná výluka mezi Hodonínem a Holíčí - autobusy 910 neprojedou, místo nich pojedou vlaky S92, i v nich platí tarif IDS JMK.
- o víkendu proběhnou změny v dopravě ve Znojmě a částečně budou pokračovat i v následujících dnech.
- od pátku 26. července budou všechny vlaky S2 mezi Křenovicemi a Brnem nahrazeny náhradními autobusy.

Informace e-Kapka

Datum: 9. 7. 2019

VAS, a.s.

V obrazeGoogle playApp Store

Počasí dnes:

23. 8. 2019

Bude skoro jasno až polojasno, na JV přechodně až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 23 až 27°C. Noční teploty 15 až 11°C.