Výročí budovy školy 120 let

V sobotu 21. září 2019 se uskutečnila oslava ke 120. výročí budovy školy ve Štítarech - nyní Základní škola a Mateřská škola Štítary, příspěvková organizace.

Oslavu uspořádal Městys Štítary a ZŠMŠ Štítary.

Oslava se uskutečnila v areálu školy, kde bylo připraveno občerstvení, zábavný program pro děti, prohlídka školy, výstava fotografií, možnost nahlédnutí do kronik.

Oslavu zahájily děti svým připraveným vystoupením, poté se představily se svým programem mažoretky Šuměnky.

Poděkování patří také panu Opletalovi a jeho týmu, že bavili děti celé odpoledne.

Jsme rádi, že se zúčastnili bývalí ředitelé,kantoři i zaměstnanci školy.

Také účast občanů byla naprosto překvapivá,  za což jsme rádi a doufáme, že i jim se to líbilo.

Tímto děkujeme všem organizátorům, vystupujícím i hostům za příjemně prožité odpoledne.

Brožura

Brožura 1Brožura 2Brožura 3Brožura

V obrazeGoogle playApp Store

Počasí dnes:

15. 10. 2019

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 11 až 7°C.